www.matuszekfotoart.pl
Waluty:
tanie kurtki zimowe,kurtki jeansowe damskie tanie,parka jeansowa,kurtka dżinsowa levis,tanie marynarki damskie
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Przeczytaj dokładnie te zasady przed złożeniem zamówienia. Ponieważ jest to równorzędny interes z Tobą i naszym sklepem, mamy nadzieję, że możesz mieć dobre doświadczenia w naszym sklepie. Teraz przejrzyj poniższe zasady:

Oferujemy 7-dniową gwarancję zwrotu i wymiany na wszystkie produkty. Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić produkt, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalsze instrukcje. Przepraszamy, koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Zwroty

Jeśli chcesz zwrócić swoje przedmioty, poinformuj nas najpierw, podając przyczynę i numer zamówienia do zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Wszelkie przedmioty muszą zostać odesłane wraz z oryginalnym opakowaniem. Wszystkie paczki należy przesłać metodą śledzenia. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki zagubione w tranzycie. Należy pamiętać, że oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Dlatego prosimy o kontakt z nami wszystkimi pytaniami i wątpliwościami przed złożeniem zamówienia.

Dla giełd

Przedmioty muszą zostać zwrócone w ciągu 7 dni od daty dostawy, a klient jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki spowodowane całym procesem wymiany. Wszystkie produkty mogą być wymieniane tylko w zamian za taką samą cenę, należy pamiętać, że będziemy wydawać zamienniki dopiero po otrzymaniu zwrotów.

Anulowanie zamówienia

Jeśli złożyłeś zamówienie i chcesz je później anulować, skontaktuj się z naszym przedstawicielem obsługi klienta tak szybko, jak to możliwe. Ale jeśli Twoje zamówienie zostało wysłane, nie będziemy mogli go anulować.

W przypadku zwrotu środków -

Zwroty będą realizowane, gdy tylko otrzymamy i sprawdzimy zwrócone produkty. Jeśli otrzymasz zwrot środków bezzwrotnych, otrzymasz zwrot pieniędzy, gdy skontaktujesz się z nami w sprawie problemu z produktem. Po przesłaniu zwrotu możesz spodziewać się jego otrzymania w ciągu 15-25 dni roboczych, ponieważ upłynie trochę czasu, zanim firma obsługująca karty kredytowe i bank dokonają zwrotu.

Jeśli Twoje sprawy nie są zgodne z polityką zwrotów, skontaktuj się z nami.

Powrót